breadcrumbs_revolution_theme

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ, виданий кур'єром. Повернення неможливий, якщо товар має ознаки експлуатації, зміни, підміна товару і тим більше, пошкодження товару.

  • Якщо повернення товару відбувається з причини, що ви передумали купувати його, то послуги з доставки повернення, ви оплачуєте самостійно в повному обсязі.
  • У разі браку товар повертається в магазин, а ви отримуєте аналогічний належної якості без додаткової оплати.
  • У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт - претензію перевізнику, і надати нам копію, після чого ми відправимо Вам новий товар. У разі, якщо з вашої посилкою сталася така ситуація, обов'язково повідомте нам про те, що трапилося по телефону
    (097) 604-81-50
  • Якщо приховані дефекти виявилися після початку експлуатації, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном (050) 371-07-55. Ми виконаємо експертизу, на основі якої буде прийнято рішення про подальші дії - ремонту, заміни або повернення грошей.

Повернення коштів здійснюється на протязі 3 банківських днів з моменту скасування замовлення, або протягом 3 банківських днів з моменту отримання нами товару в разі повернення, але зазвичай набагато швидше.