Восстановитель глянцю для форм

Відновник глянцю для форм

Коли ПФХ, полістирольні і АБС форми використовуються з інтенсивним навантаженням, в певний момент потрібно привид їх в належний стан. Тут буде незамінний відновник глянцю для форм, який дозволяє швидко і зручно повернути зношеної поверхні початковий блиск.

Особливості відновника глянцю для форм

Восстановитель проводиться на основі силикагелей з добавками фторсодержащих полімерів і являє собою летючу рідину з високим коефіцієнтом випаровування.

Наноситься він шляхом розпилення і перед застосуванням поверхню рекомендується відчистити від пилу, бетонних і пігментних залишків. Після нанесення слід дати формі висохнути протягом 5-10 хв. Якщо поверхня сильно зношена, потрібно повторити процедуру 2-3 рази до повного відновлення глянцю. Під час операції слід уникати попадання рідини на одяг і шкіру.

Поставляється відновник в герметичних ємностях по 500 мл з розпилювачем. Зазвичай витрата однієї пляшки йде на 10-15 метрів квадратних текстури поверхні.

Переваги відновника глянцю для форм

Нижче наведені основні переваги глянцю для форм:

  • працює на будь-яких типах поверхні;
  • форма готова до використання через 15-20 хвилин після нанесення;
  • не вимагає видалення після обробки;
  • може застосовуватися навіть для сильно зношених форм.

Слід зазначити, що при появі в формах АБС і ПФХ глибоких тріщин і зламів, відновник потрібно застосовувати після грубого їх відновлення і зарощування за допомогою ацетону або розчинника типу 646.

Де купити відновник глянцю для форм?

Ви можете зробити замовлення і купити якісний відновник глянцю для форм, звернувшись у фірму будтехніки. Ми поставляємо тільки перевірену будівельну хімію, яка має всі необхідні сертифікати і відмінні відгуки користувачів. Наші менеджери розкажуть про особливості використання товару, назвуть актуальну вартість і відправлять його в будь-яке місто країни.

Восстановитель глянцю для форм від будтехніки - це найкраща Будхімія за найкращими цінами!Восстановитель глянцю для форм з АБС і ПВХ

Восстановитель глянцю для форм з АБС і ПВХ

Виробник:Стройтехнік
350 грн.
В наявності
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)