Новини

Який інструмент вибрати для ефективного подрібнення зерна?
Подрібнення зерна без пилу необхідно для створення якісної кормової бази для тварин, яка буде відмінно засвоюватися і перероблятися. Це дасть можливість для найбільш ефективного постачанн..
Які пігменти для бетону вибрати: поради фахівців
Щоб зрозуміти, який барвник додати в бетон, необхідно розібратися в їх видах. Всі вони відрізняються не тільки за складом, але і за способом додавання. Додатково кожен з них має свої особ..
Як правильно вибрати вибросито: допомога фахівців
Вібросито - це багаторівневе обладнання, призначене для просіювання сипучих матеріалів і поділу їх по фракціям. Подібні варіанти застосовуються в багатьох областях виробництв і мають високу ..
Що використовувати, щоб продовжити термін служби тротуарної плитки
Термін служби тротуарної плитки складає 2 або 3 роки в залежності від місця її розміщення. Чим більше негативних факторів впливають на її структуру, тим швидше будуть з'являтися відколи, ..
Установка водостоків: які форми вибрати і поради по обслуговуванню
Водостоки застосовуються для установки на тротуарах або уздовж доріг, щоб відводити опади у зливову каналізацію. Щоб відтворити це виріб, необхідна форма для водостоку тротуарного. Вона п..
Топ-5 причин використовувати бетонні форми для пам'ятників
Підбір форм для пам'ятників з бетону - це процес, який допоможе отримати готовий виріб з максимально високими вимогами по експлуатації і зовнішнім виглядом. Всі молди відрізняються один в..
Склопластикові форми для стовпів - чому це вигідно
Форми склопластикові для стовпів огорожі - вибір багатьох виробників виробів з бетону. Такі вироби мають свої переваги і особливості, щоб робота з ними була максимально комфортною і якісною. ..
Противоусадочні плити під пам'ятник: особливості виробництва
Встановлення пам'ятників не рекомендують проводити безпосередньо на грунт. Це може сильно позначитися на надійності вироби і його збереження. Тому компанії, що виготовляють вироби для ритуаль..
Плюси використання грануляторів для комбікорму
Виробництво комбікорму - технологія, яка вимагає від виробника чи власника тварин чітко підійти до цього процесу. Серед всіх особливостей можна відзначити, що в цьому процесі не вийде вик..
Переваги токарно-фрезерної обробки з ЧПУ
Якість токарного оброблення ЧПУ повністю залежить від будови і роботи обладнання. Подібна техніка є свого роду інновацією, яка активно і міцно входить в сферу обробки і виробництва виробі..

Про нас

Інтернет-магазин з продажу форм для виготовлення бетонних виробів і обладнання в Україні

Наш інтернет-магазин "Будтехнік" пропонує купити форми для бетону з величезного асортименту, в якому кожен бажаючий може знайти форму для бетонних виробів, декору, тротуарної плитки і багато чого іншого. Наш великий досвід роботи в даній сфері дозволить догодити навіть самому вимогливому клієнтові. У той час, коли попит на форми для бетонних виробів тільки росте, а сфера їх застосування розширюється з кожним роком, саме наш магазин - це те, що вам потрібно!

...

Типи форм і матеріалів для виготовлення

Форми відрізняються конструктивними особливостями і бувають 2 видів:

 1. цілісні;
 2. розбірні.

Вироби першого виду створюються з еластичного матеріалу. Вони легко знімаються з бетону і не порушують цілісність фігури.

Розбірні матриці застосовуються для виготовлення предметів складної конфігурації. Їх роблять з жорсткого пластика. Продаж форм для бетону в різних варіантах здійснюється на сайті «Будтехнік».

Форми для бетонних виробів проводяться з декількох типів матеріалів:

 • Склопластик. Армуюче скловолокно, що входить до його складу, гарантує високу міцність виробів при низьких температурах.
 • Пластик. Синтетичний полімер, який характеризується стійкістю до ударів і теплостійкість. Може експлуатуватися при температурах від -40 ° C до + 90 ° C. Матеріал легко миється, не боїться води, кислоти і луги.

При виборі матриці враховується її ціна і якість. Пластикові форми для виробництва виробів з бетону виготовлені з високоякісної сировини, тому будуть служити довго.

Види можливих виробів і переваги форм

У магазині «Будтехнік» форми для заливки бетону є в великому асортименті. Вони відрізняються конфігурацією, розмірами і матеріалами, з яких зроблені. Популярністю користуються пластикові моделі. Шляхом заливання розчину в форму виробляються такі вироби:

 • бруківка;
 • бордюри;
 • паркани;
 • фасадна плитка;
 • водостоки;
 • пам'ятники;
 • тротуарна плитка.

Залежно від бажаного результату вибирається модель матриці. Якщо купити форми для заборів з АБС пластику, огорожу можна зробити самостійно і заощадити фінанси.

Матриці для створення бетонних виробів мають такі переваги:

 • невелика вага;
 • низька адгезія до бетонного розчину;
 • витримує до 300 циклів заливки;
 • швидка розформовка.

Інтернет-магазин «Будтехнік» пропонує купити форми для бетону з чіткими гранями, унікальним асортиментом, завдяки яким виходить якісна і стильна продукція. При виборі матриці варто звертати увагу на кількість можливих циклів - це заощадить чималі кошти власнику бізнесу. На сайті можна вибрати форми для тротуарної плитки, ціни яких подобаються покупцям. Замовляйте товар шляхом оформлення заявки на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону.