Популярні товари

Дивитися все

Новини

ТОП-5 незамінних пристроїв для виготовлення бетонних виробів
Як тільки постає завдання з виробництва бетонного виробу, завжди здається, що все реально зробити самостійно, тому купувати готовий виріб зовсім не варто. І це абсолютно правильно. Для того щоб з..
Вібросіто: поради з експлуатації
Виходячи з назви вібросито можна трактувати як спеціальний апарат, який дозволяє просіювати різні сипучі матеріали. Дане обладнання може використовуватися у багатьох сферах промисловості – наприк..
Типи верстатів для виготовлення шлакоблоків - поради при виборі
Сьогодні багато будівельників виробляють багато техніки для роботи самостійно, і шлакоблок тому не виняток. Всі компоненти, які потрібні для виробництва шлакоблоку коштують досить дешево, тоді як..
Виготовлення надгробних пам'ятників з бетону в порівнянні з іншими матеріалами
На сьогоднішній день виготовити надгробний пам'ятник можна за допомогою різних матеріалів. Найчастіше використовують природний, штучний камінь, метал. Але завдяки вдосконаленим технологіям дедалі..
Як продовжити термін експлуатації вібростолу для виготовлення бетонних виробів
Вібростол для виготовлення бетонних виробів є важливим обладнанням, без якого отримати якісний кінцевий результат практично неможливо. Адже завдяки вібростолу відбувається процес твердіння суміші..
Ефективність використання пластифікатора для бетону
Пластифікатор для бетону відіграє важливу роль під час роботи з бетоном. Простими словами пластифікатори - це хімічні речовини, які призначені для покращення властивостей бетонної суміші. Пл..
Вибір вібродвигуна для вібростолу: на що звертати увагу
Вибір правильного вібродвигуна для вібростолу є дуже відповідальним завданням, адже вібростол є одним з найважливіших етапів у створенні різних об'єктів. Головне завдання вібродвигуна - перетворе..
Як очистити форми для виготовлення бетонних виробів
На сьогоднішній день усі бетонні вироби виготовляються шляхом лиття суміші у спеціалізовану форму. Незалежно від того, що ви хочете виготовити - це тротуарна плитка, водосток, паркан, вам не..
Як збільшити термін експлуатації форм для виготовлення поліфасадів
Поліфасади стали досить популярними останнім часом. Якщо говорити простими словами, то поліфасад – це матеріал, який може бути використаний в обробці та декоруванні фасаду будівлі. Завдяки с..
Правила експлуатації форм для виготовлення водостоків з АБС: поради експертів
Щойно стоїть завдання благоустрою власної ділянки або міські служби мають замовлення на роботу з міською територією, найчастіше в першу чергу розглядають питання виготовлення водостоку. Головним ..

Про нас

Інтернет-магазин з продажу форм для виготовлення бетонних виробів і обладнання в Україні

Наш інтернет-магазин "Будтехнік" пропонує купити форми для бетону з величезного асортименту, в якому кожен бажаючий може знайти форму для бетонних виробів, декору, тротуарної плитки і багато чого іншого. Наш великий досвід роботи в даній сфері дозволить догодити навіть самому вимогливому клієнтові. У той час, коли попит на форми для бетонних виробів тільки росте, а сфера їх застосування розширюється з кожним роком, саме наш магазин - це те, що вам потрібно!

...

Типи форм і матеріалів для виготовлення

Форми відрізняються конструктивними особливостями і бувають 2 видів:

 1. цілісні;
 2. розбірні.

Вироби першого виду створюються з еластичного матеріалу. Вони легко знімаються з бетону і не порушують цілісність фігури.

Розбірні матриці застосовуються для виготовлення предметів складної конфігурації. Їх роблять з жорсткого пластика. Продаж форм для бетону в різних варіантах здійснюється на сайті «Будтехнік».

Форми для бетонних виробів проводяться з декількох типів матеріалів:

 • Склопластик. Армуюче скловолокно, що входить до його складу, гарантує високу міцність виробів при низьких температурах.
 • Пластик. Синтетичний полімер, який характеризується стійкістю до ударів і теплостійкість. Може експлуатуватися при температурах від -40 ° C до + 90 ° C. Матеріал легко миється, не боїться води, кислоти і луги.

При виборі матриці враховується її ціна і якість. Пластикові форми для виробництва виробів з бетону виготовлені з високоякісної сировини, тому будуть служити довго.

Види можливих виробів і переваги форм

У магазині «Будтехнік» форми для заливки бетону є в великому асортименті. Вони відрізняються конфігурацією, розмірами і матеріалами, з яких зроблені. Популярністю користуються пластикові моделі. Шляхом заливання розчину в форму виробляються такі вироби:

 • бруківка;
 • бордюри;
 • паркани;
 • фасадна плитка;
 • водостоки;
 • пам'ятники;
 • тротуарна плитка.

Залежно від бажаного результату вибирається модель матриці. Якщо купити форми для заборів з АБС пластику, огорожу можна зробити самостійно і заощадити фінанси.

Матриці для створення бетонних виробів мають такі переваги:

 • невелика вага;
 • низька адгезія до бетонного розчину;
 • витримує до 300 циклів заливки;
 • швидка розформовка.

Інтернет-магазин «Будтехнік» пропонує купити форми для бетону з чіткими гранями, унікальним асортиментом, завдяки яким виходить якісна і стильна продукція. При виборі матриці варто звертати увагу на кількість можливих циклів - це заощадить чималі кошти власнику бізнесу. На сайті можна вибрати форми для тротуарної плитки, ціни яких подобаються покупцям. Замовляйте товар шляхом оформлення заявки на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону.