Новини

Як характеристики верстата для шлакоблоку впливають на виробництво
Для виробництва шлакоблоків – будівельного матеріалу, що широко використовується, – необхідне спеціальне обладнання. Найбільш ефективні для цих цілей сьогодні – верстати для шлакоблоків, к..
Як характеристики віброрейки впливають на її продуктивність?
У будівництві для створення рівної поверхні, залитої бетоном, використовується інструмент трамбування - віброрейка, або рейковий віброущільнювач. Призначення цього інструменту – покращити якість бето..
Як продовжити термін експлуатації віброрейки?
Під час облаштування утрамбованих бетонних поверхонь використовується професійний інструментарій. Віброрейка для бетону не лише вирівнює верхній шар, а й ущільнює будівельний матеріал. У процесі робот..
Як правильно вибрати молоткову дробарку для зерна: поради експертів
Агрегатом для подрібнення насіння кормових культур без подальшого очищення є молоткова дробарка для зерна. Вибір зернодробилок на ринку відрізняється широтою асортименту та вимагатиме знання особливос..
Як правильно вибрати миючий засіб для форм, щоб якісно їх очистити від розчину
Форми, які застосовуються для виготовлення різноманітних бетонних виробів, незважаючи на те, що їх перед заливкою змащують., щоб уникнути прилипання суміші до внутрішніх стінок, все одно після де..
Як вибрати форми для поліфасаду: основні рекомендації
Поліфасадні плити стали сучасним матеріалом, за допомогою якого завершують обробку будівель. Крім декоративної функції, поліфасад – це відмінний звуко- та утеплювач. Оздоблення буде служити кільк..
Чим бетонозмішувач відрізняється від розчинозмішувача?
Жодне будівництво та жоден серйозний ремонт не обійдеться без використання будівельних розчинів – бетонних, штукатурних, кладочних. Готувати такі суміші вручну дуже трудомістко, а якщо йдеться пр..
Форми для стовпів із АБС: основні переваги використання
Важливими елементами конструкції огорожі будь-якої території, крім самого паркану, є стовпи, на яких лежить головне несуче навантаження. Тому питання виготовлення надійних і при цьому естетично приваб..
Форми для огорож АБС: простий і легкий спосіб виготовлення огорож
Позначити свої володіння або убезпечити територію бізнесу - прагнення людини. Перспективними у цьому відношенні стали огорожі, набрані з бетонних секцій. Вони цікавіші за цегляні, міцніші за дерев'яні..
Форми для колодязних бетонних кілець: технологія експлуатації
Колодязні бетонні кільця широко використовують при будівництві колодязів, дренажних та каналізаційних систем. Попит на них не спадає, застосовують кільця як індивідуальні забудовники, так і будівельні..

Про нас

Інтернет-магазин з продажу форм для виготовлення бетонних виробів і обладнання в Україні

Наш інтернет-магазин "Будтехнік" пропонує купити форми для бетону з величезного асортименту, в якому кожен бажаючий може знайти форму для бетонних виробів, декору, тротуарної плитки і багато чого іншого. Наш великий досвід роботи в даній сфері дозволить догодити навіть самому вимогливому клієнтові. У той час, коли попит на форми для бетонних виробів тільки росте, а сфера їх застосування розширюється з кожним роком, саме наш магазин - це те, що вам потрібно!

...

Типи форм і матеріалів для виготовлення

Форми відрізняються конструктивними особливостями і бувають 2 видів:

 1. цілісні;
 2. розбірні.

Вироби першого виду створюються з еластичного матеріалу. Вони легко знімаються з бетону і не порушують цілісність фігури.

Розбірні матриці застосовуються для виготовлення предметів складної конфігурації. Їх роблять з жорсткого пластика. Продаж форм для бетону в різних варіантах здійснюється на сайті «Будтехнік».

Форми для бетонних виробів проводяться з декількох типів матеріалів:

 • Склопластик. Армуюче скловолокно, що входить до його складу, гарантує високу міцність виробів при низьких температурах.
 • Пластик. Синтетичний полімер, який характеризується стійкістю до ударів і теплостійкість. Може експлуатуватися при температурах від -40 ° C до + 90 ° C. Матеріал легко миється, не боїться води, кислоти і луги.

При виборі матриці враховується її ціна і якість. Пластикові форми для виробництва виробів з бетону виготовлені з високоякісної сировини, тому будуть служити довго.

Види можливих виробів і переваги форм

У магазині «Будтехнік» форми для заливки бетону є в великому асортименті. Вони відрізняються конфігурацією, розмірами і матеріалами, з яких зроблені. Популярністю користуються пластикові моделі. Шляхом заливання розчину в форму виробляються такі вироби:

 • бруківка;
 • бордюри;
 • паркани;
 • фасадна плитка;
 • водостоки;
 • пам'ятники;
 • тротуарна плитка.

Залежно від бажаного результату вибирається модель матриці. Якщо купити форми для заборів з АБС пластику, огорожу можна зробити самостійно і заощадити фінанси.

Матриці для створення бетонних виробів мають такі переваги:

 • невелика вага;
 • низька адгезія до бетонного розчину;
 • витримує до 300 циклів заливки;
 • швидка розформовка.

Інтернет-магазин «Будтехнік» пропонує купити форми для бетону з чіткими гранями, унікальним асортиментом, завдяки яким виходить якісна і стильна продукція. При виборі матриці варто звертати увагу на кількість можливих циклів - це заощадить чималі кошти власнику бізнесу. На сайті можна вибрати форми для тротуарної плитки, ціни яких подобаються покупцям. Замовляйте товар шляхом оформлення заявки на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону.