breadcrumbs_revolution_theme

Компанія Стройтехник, рік заснування -2005. Є лідерами в Україні, країнах Євросоюзу, США, і по всьому світу з виробництва форм з АБС пластика для бетонних виробів.
У нашому асортименті більш як 2000 видів різних форм з АБС пластика і ПВХ пластику й склопластику з яких 99% унікальних. Кожна розробка форми це творчий і технічний процес, в який наші фахівці вкладають всю свою душу і багаторічний досвід. Завдяки складеним діям наших майстрів ми випускаємо хіти для Вас. Ми надаємо нашим клієнтам великий вибір продукції із АБС пластика який задовольняє потребам найвибагливішим клієнтам. Так само надаємо послуги з виготовлення якісних унікальних моделей для вакуумного формування. Створюємо ескізи 3D моделей для ЧПУ фрезерування. Надаємо послуги із ЧПУ фрезерування дерева, МДФ, обомодулана, інших пластиків. У нас можна придбати будівельну хімію для фарбування, виробництва для заливки бетону. У нашій компанії Ви зможете придбати за вигідною ціною будівельне обладнання для виробництва. Крім того, ми реалізуємо сільськогосподарське обладнання для виготовлення кормів.


Нам довіряють великі й початківці виробники залізобетону. Ми працюємо з усіма клієнтами! У процесі росту наша компанія Стройтехник змогла активно реалізовувати свою власну продукцію по всіх регіонах і містах України: Харків, Київ, Запоріжжя, Донецьк, Дніпро, Полтава, Одеса, Луганськ, Миколаїв, Черкаси, Львів, Суми, Сімферополь, Кропивницький, Чернівці, Рівне, Чернігів, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Тернопіль, але також у багатьох сусідніх і далеких закордонний країнах Болгарія, Словаччина, Угорщина, Литва, Сербія, Хорватія, Франція Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія, Ірландія, Молдова, Румунія, країни центральної Америки, Бразилія, США, Канада, Австралія, В'єтнам, Мексика, Польща, Чехія, Монголія, Росія і так далі.


На всю нашу продукцію ми даємо гарантію, надаємо післягарантійне обслуговування. Наш товар має високу якість і відповідає всім стандартам. Висококваліфіковані фахівці нашої фірми завжди готові надати важливу інформацію, що цікавить покупця інформацію будь-яким зручним для них способом.

Ми регулярно покращуємо асортимент власного сайту, тим самим забезпечуємо нашим замовникам більш комплексний сервіс, в тому числі постачання ексклюзивного товару, який завжди є в магазині в наявності.

Наші переваги:
• великий асортимент.
• доступні ціни на сьогоднішній день.
• спеціальні пропозиції постійним покупцям.
• висока якість.
• гарантія на весь товар.
• швидка доставка в терміни, будь-якію зручною транспортною компанією.

Ми вміємо робити для своїх клієнтів відмінні пропозиції. Вам необхідно лише зв'язатися з нами зручним 
для себе способом.