breadcrumbs_revolution_theme

 Компанія Стройтехнік, рік заснування -2005.

Є лідерами в Україні, країнах Євросоюзу, США, і по всьому світу з виробництва форм з АБС пластику для бетонних виробів.


У нашому асортименті понад 2000 видів різних форм з АБС пластику і ПВХ пластику та склопластику, з яких 99% унікальних. Кожна розробка форми - це творчий і технічний процес, у який наші фахівці вкладають усю свою душу і багаторічний досвід. Завдяки складним діям наших майстрів ми випускаємо хіти для Вас. Ми надаємо нашим клієнтам великий вибір продукції з АБС пластику, який задовольняє потребам найвибагливіших клієнтів. Так само надаємо послуги з виготовлення якісних унікальних моделей для вакуумного формування. Створюємо ескізи 3D моделей для ЧПУ фрезерування. Надаємо послуги з ЧПУ фрезерування дерева, МДФ, обомодулана, інших пластиків. У нас можна придбати будівельну хімію для фарбування, виробництва для заливки бетону. У нашій компанії Ви зможете придбати за вигідною ціною будівельне обладнання для виробництва. Крім того, ми реалізуємо сільськогосподарське обладнання для виготовлення кормів.


Нам довіряють великі і початківці виробники залізобетону. Ми працюємо з усіма клієнтами! У процесі зростання наша компанія Стройтехнік змогла активно реалізовувати свою власну продукцію по всіх регіонах і містах України: Харків, Київ, Запоріжжя, Донецьк, Дніпро, Полтава, Одеса, Луганськ, Миколаїв, Черкаси, Львів, Суми, Сімферополь, Кропивницький, Чернівці, Рівне, Чернігів, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Житомир, Ужгород, Тернопіль, а також у багатьох сусідніх і далеких зарубіжних країнах Болгарія, Словаччина, Угорщина, Литва, Сербія, Хорватія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія, Ірландія, Молдова, Румунія, країни центральної Америки, Бразилія, США, Канада, Австралія, В'єтнам, Мексика, Польща, Чехія, Монголія тощо.


На всю нашу продукцію ми даємо гарантію, надаємо післягарантійне обслуговування. Наш товар має високу якість і відповідає всім стандартам. исококваліфіковані фахівці нашої фірми завжди готові надати важливу інформацію, що цікавить покупця, будь-яким зручним для них методом. Ми регулярно покращуємо асортимент власного сайту, у такий спосіб забезпечуємо нашим замовникам більш комплексний сервіс, зокрема постачання ексклюзивного товару, який завжди є в магазині в наявності.


Наші переваги:

  • великий асортимент;

  • доступні ціни на сьогоднішній день;

  • спеціальні пропозиції постійним покупцям;

  • висока якість;

  • гарантія на весь товар;

  • швидка доставка в терміни, будь-якою зручною транспортною компанією.

Ми вміємо робити для своїх клієнтів чудові пропозиції. Вам необхідно тільки зв'язатися з нами комфортним для себе способом.