ЧПУ фрезерування

Послуги фрезерування ЧПУ пов'язані із здійсненням складного і трудомісткого процесу. Подібні дії здійснити вручну практично неможливо, тому для їх реалізації застосовується спеціальне обладнання. З його допомогою будь-які матеріали, з абсолютною точністю вирізаються, або на них наноситься малюнок. Так як всі дії запрограмовані і виміряні, наявність браку практично відсутня.

ЧПУ фрезерування на замовлення, особливості та переваги

Даний вид послуги може здійснюватися з різними матеріалами. Сюди можна віднести:

 • різні композитні продукти;
 • ПВХ пластик або полістирол;
 • фанера, осб і МДФ;
 • а також різні сорти дерева.

Додатково зустрічаються верстати, які можуть працювати з металами і склом. Наявність сучасного обладнання дозволяє отримати якісний результат в найкоротші терміни. Вартість фрезерування на ЧПУ має середню цінову категорію.

До переваг цього процесу можна віднести:

 • високу швидкість обробки деталей;
 • ідеальна точність завдяки комп'ютерному контролю;
 • можливість регулювання кутів нахилу для обробки країв чи внутрішніх складових вироби;
 • можливість створення рельєфів і фактур будь-якої складності;
 • при роботі не з'являється нагар;
 • повна ідентичність двох виготовляються продуктів.

Всі ці переваги грають ключову роль в процесі замовлення подібного роду послуги. При цьому можна здійснити виробництво вже наявних варіантів оформлень або створити абсолютно нові мотиви.

Види фрезерування

Фрезерування ЧПУ в Харкові може проходити в декількох варіантах. Вибір залежить від переваги замовника.

 1. Синхронна. При цьому процесі робота здійснюється одночасно на декількох виробах. Це стає можливим при використанні декількох насадок на верстаті.
 2. Поетапна. Це свого роду конвеєр, на якому кожна деталь обробляється по черзі. Подібний процес відмінно підходить для створення виробів з однаковими параметрами.
 3. Безперервна. Цей варіант є найшвидшим. Його особливість полягає в тому, що заготовки фіксуються на спеціальних штирях і одночасно піддаються обробці.

Дана послуга підходить для створення інтер'єрної продукції, архітектурних макетів, створення елементів меблювання і багато іншого.

Наша компанія «Будтехнік» пропонує свої послуги. Також у нас можна купити будівельне обладнання, різні добавки для бетону і інші варіанти інструментів для виробництва.Послуги ЧПУ фрезерування МДФ, дереву, фанери, пластика

Послуги ЧПУ фрезерування МДФ, дереву, фанери, пластика

Виробник:Стройтехнік
Розмір:робочої частини столу - 3100х2100 мм;Висота до фрези - 400 мм.
500 грн.
В наявності
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)