breadcrumbs_revolution_theme

УМОВИ ЗГОДИ

Увага! Перед переглядом цього сайту обов'язково прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт https://budprom.in.ua/ дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. https://budprom.in.ua/ не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. https://budprom.in.ua/ в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті https://budprom.in.ua/ не зобов'язаний оновлювати їх. https://budprom.in.ua/ ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення https://budprom.in.ua/ може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. https://budprom.in.ua/ не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт https://budprom.in.ua/. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.

ДОГОВІР ДОГОВОРУ

Загальні положення:

1.1. Магазин «Будтехнік», далі іменується, як «Продає сторона», укладає дистанційно Угода купівлі-продажу, пропонованого за допомогою інтернет-магазину, яка розміщує унікальну Публічну оферту на своєму ресурсі https://budprom.in.ua має назву, як «Інтернет- портал »далі.

1.2. Моментом згоди підписання договору в електронному вигляді покупки-продажу товарних одиниць купувати з сторони, що продає, є момент оплати купувати замовлення за цінами, а також терміни (вказуються на ресурсі продати боку).

2.1. У даній оферті, якщо з контексту нічого не передбачено, наведені позначення описують:

 • «Товар» - форма / обладнання / товарні одиниці.
 • «Інтернет-портал» - згідно ЗУ «Про електронну комерцію», є інформаційним засобом, за допомогою якого можливий продаж послуг / товару / робіт за допомогою онлайн узгодженої операції.
 • «Продає» - фірма, що пропонує товарні одиниці, розміщені на порталі підприємства.
 • «Покупающий» - фізична особа, укладає з сторони, що продає Договір.
 • «Замовлення» - підбір певних одиниць зі списку, який вказаний купувати стороною на інтернет-порталі з складанням замовлення, і подальшої оплати.

Предмет договору

3.1. Продає сторона передає товарні одиниці в купували, а він в свою чергу виконує оплату.

Цією Угодою здійснюється:

 1. Самостійний вибір купувати боку в Інтернет-порталі.
 2. Придбання обраних одиниць.
 3. Оплата обраних одиниць, за допомогою оформлення на порталі.
 4. Оформлення, відправка купувати замовлення за умовами, які обумовлені Угодою.

Порядок угоди товарного замовлення

4.1. Купує набуває товар, що є в Інтернет-порталі.

4.2. Будь-яка позиція може вказуватися в бажаному кількості.

4.3. Якщо на складі відсутні товарні одиниці, Спеціаліст фірми сповіщає купувати.

4.4. Якщо на складі пропонованої одиниці товарної позиції не виявилося, то Покупающий має право змінити свій вибір на подібну одиницю або відмовитися, за допомогою анулювання замовлення.

Порядок оплати за товар

5.1. Накладеним платежем. Сплачується під час отримання замовлених позицій.

5.2. Якщо оплата не надійшла, сторона, яка має повне право анулювати замовлені позиції.

Умови транспортування замовлення

6.1. Транспортування товарних позицій, які були придбані в онлайн-магазині, передається службі доставки і видається ними після оплати за замовлені позиції.

6.2.Согласно ЗУ, купувати стороні надаються транспортні та інші документи по замовленим позиціях.

Права, а також обов'язки сторін Угоди:

7.1. Продає сторона має повне право призупинити операцію в односторонньому порядку щодо Угоди при порушенні купувати боку умов Угоди.

7.2. Сторона, яка купує зобов'язана у відведений час оплатити замовлені позиції і отримати їх на умови Угоди

7.3. Сторона, яка купує має повне право оформити замовлені позиції на порталі фірми, оформити угоду в електронному вигляді, а також вимагати виконання умов Угоди від сторони, що продає.

Відповідальність Угоди

8.1. Сторони Угоди несуть відповідальність за зрив угоди, а також неналежне виконання Угоди в порядку.

8.2. Продає сторона не несе відповідальність за:

 • змінену зовнішність товарних одиниць виробника
 • Невідповідність кольору товарних позицій через неправильну колірної передачі екрану
 • Правдивість інформації купувати боку при оформленні замовлених позицій
 • Перебої або затримку в обробці замовлення і відправку товару через незалежні причини продати боку
 • Незаконні дії, які здійснювалися купувати стороною.

8.3. Сторона, яка купує самостійно несе відповідальність за заподіяну шкоду, який заподіяно його діями іншим особам.

8.4. При настанні обставин що не залежать від сторін Угоди - звільняються від виконання умов за даною Угодою

8.5. Сторони зобов'язані докласти максимальних зусиль, щоб вирішити розбіжності шляхом угоди.

Інші умови

9.1. Інтернет-портал в односторонньому порядку може залишити за собою право внести зміни до Угоди, що спочатку публікується на https://budprom.in.ua

9.2. Інтернет-портал є онлайн способом продажу товарних одиниць через Інтернет

9.3. Сторона, яка купує несе повну відповідальність за інформацію, яка надана. При замовленні і подальшої оплати Покупающий надає продати стороні свою згоду на обробку / зберігання / використання персональних даних, згідно ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата замовлення купувати стороною в Інтернет-ресурсі означає підтвердження умов Угоди

9.5. Датою підписання вважається дата, коли були прийняті умови, згідно ст.11 ЗУ «Про електронну комерцію»

9.6. Використання для купувати боку Інтернет-ресурсу в якості попереднього ознайомлення, а також оформлення замовлених позицій - безкоштовно

9.7. Інформація, яку надає купувати сторона - конфіденційна. Інтернет-ресурс застосовує її з метою обробки виробів під замовлення, відправки повідомлень купувати, доставки, взаєморозрахунків і т.д.

Порядок повернення неякісних товарних одиниць

10.1. Повернення товарних одиниць проводиться згідно ЗУ і за рахунок купувати.

10.2. Повернення купувати товарних позицій здійснюється належної якості, а Інтернет-ресурс повертає суму по поверненню замовлення з компенсацією витрат транспортування купувати.

Реквізити: розрахунковий рахунок UA263515330000026008052136783 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Терміни договірних умов

11.1.Електронное Угода вважається укладеним з моменту відповіді підтвердження пропозиції в порядку, визначеному ч. 6 ст. 11 ЗУ "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цією Угодою можливо розірвати за взаємною згодою до відправки товарних одиниць шляхом повернення грошей. Сторони можуть розірвати угоду в односторонньому порядку при невиконанні Угоди, а також за законодавством України.

Звертаємо увагу!

Інтернет-магазин «Будтехнік», https://budprom.in.ua, має повне право, згідно ЗУ надати право використання онлайн платформою фізичним особам-підприємцям та юридичним особам для реалізації їх товарів.