breadcrumbs_revolution_theme

 Політика безпека

Адміністрація інтернет-магазину "Стройтехнік" відповідає за повну безпеку конфіденційності даних, які надають нам зареєстровані користувачі. Усі дані, які вказуєте ви під час реєстрації на сайті та оформлення власного замовлення, захищена та поміщається у базу інформації. Ми надаємо повну конфіденційність під час виконання замовлення, плюс гарантуємо те, що отримана від користувача інформація використовується нами тільки для того, щоб повністю виконати замовлення. Відповідальність за зазначені дані понад ті, що необхідні, лягають на самого покупця. Не вказуйте на нашому сайті інформації з особистого паспорта та інших документів.


Особиста інформація та адреси покупця нам потрібні, щоб менеджер зміг зв'язатися із замовником, а транспортна компанія вчасно доставила замовлену продукцію. Якщо ви погоджуєтеся реєструватися на нашому веб-ресурсі, ви можете також отримувати ті дані, які стосуються новин фірми. Завдяки цьому ви зможете дізнаватися про:

  • Новому товар.

  • Спеціальних пропозиції.

  • Акційні пропозиції.

Якщо виникають якісь труднощі або питання про те, як зареєструватися на сайті нашого магазину, повідомте про це нам, написавши на електронну пошту. У такому разі ми завжди готові прийти на допомогу.


Запам'ятайте те, що співробітники нашого магазину не вимагають, щоб ви вказували реквізити своєї банківської картки та інші особисті дані.


Безпека, конфіденційна інформація


Ми гарантуємо те, що будь-які отримані від вас особисті дані ніколи не будуть передані іншим особам. У виняткових випадках ми можемо попросити вас зареєструватися на сайті та надати певну особисту інформацію. Надані нам відомості застосовуються нами тільки для того, щоб обробляти замовлення або надавати користувачеві доступ до певної інформації.


Особиста інформація може змінюватися користувачем, оновлюватися або видалятися в будь-який момент через розділ "Особистий кабінет". Щоб покупець зміг отримувати певну інформацію про наш інтернет-магазин "Стройтехнік", за його згодою ми надсилаємо на надану під час реєстрації електронну пошту необхідні відомості. У будь-який момент зареєстрований користувачів має право відмовитися від інформаційних повідомлень з інтернет-магазину. Для цього йому необхідно повідомити про це адміністрацію компанії, скориставшись розділом "Зв'язатися з нами".


Як і інші магазини в інтернеті, наша компанія користується технологією, завдяки якій ми налаштовуємося на роботу з користувачем. Відсутність цієї технології не дає змоги працювати з кошиком, куди поміщаються замовлення покупців. Дані, зазначені на сайті магазину, суто інформативні. Вони змінюються до здійснення угоди, при цьому, сам процес не узгоджується з покупцем.


Технічні показники надані для того, щоб покупець міг попередньо вивчити товар до його придбання. Ми не здійснюємо технічні консультації, які стосуються купленого товару.