breadcrumbs_revolution_theme

Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину «Стройтехник» відповідає за повну безпеку конфіденційності даних, які надають нам зареєстровані користувачі. Всі дані, які вказуєте ви під час реєстрації на сайті та оформлення власного замовлення, захищена і поміщається в базу інформації. Ми надаємо повну конфіденційність під час виконання замовлення, плюс гарантуємо те, що отримана від користувача інформація використовується нами тільки для того, щоб повністю виконати замовлення. Відповідальність за зазначені дані понад ті, що необхідні, лягають на самого покупця. Не вказуйте на нашому сайті, з особистого паспорта та інших документів.

Особиста інформація і адреси покупця нам потрібні, щоб менеджер зміг зв'язатися із замовником, а транспортна компанія вчасно доставила замовлену продукцію. Якщо ви погоджуєтеся реєструватися на нашому веб-ресурсі, ви можете також отримувати ті дані, які стосуються новин фірми. Завдяки цьому ви зможете дізнаватися про:

Новому товар.

Спеціальних пропозиціях.

Акційних пропозиціях.

Якщо виникають якісь проблеми, чи питання про те, як зареєструватися на сайті нашого магазину, повідомте про це нам, написавши на електронну пошту. В такому випадку ми завжди готові прийти на допомогу.

Запам'ятайте те, що співробітники нашого интернет-магазину «Стройтехник» не вимагають, щоб ви вказали реквізити своєї банківської картки та інші особисті дані.

Безпека, конфіденційна інформація

Ми гарантуємо те, що будь-які отримані від вас особисті дані ніколи не будуть передані іншим особам. У виняткових випадках ми можемо попросити вас зареєструватися на сайті і надати певну особисту інформацію. Надані нам відомості застосовуються нами тільки для того, щоб обробляти замовлення або надавати користувачеві доступ до певної інформації.

Особиста інформація може змінюватися користувачем, оновлена ​​або видалена в будь-який момент через розділ «Особистий кабінет». Щоб покупець зміг отримувати певну інформацію про наш інтернет-магазині «Стройтехник», за його згодою ми надсилайте на надану під час реєстрації електронну пошту потрібні відомості. У будь-який момент зареєстрований користувач має право відмовитися від інформаційних повідомлень з інтернет-магазину. Для цього йому необхідно повідомити про це адміністрацію компанії, Скориставшись розділом «Зв'язатися з нами».

Як і інші магазини в інтернеті, наша компанія користується технологією cookie, завдяки якій ми налаштовуємося на роботу з користувачем. Відсутність даної технології не дозволяє працювати з кошиком, куди поміщаються замовлення покупців. Дані, зазначені на сайті магазина, чисто інформативні. Вони змінюються до здійснення угоди, при цьому, сам процес не узгоджується з покупцем.

Технічні показники надані для того, щоб покупець міг попередньо вивчити товар до його придбання. Ми не здійснюємо технічні консультації, які стосуються купленого товару.