Вібростол як необхідне обладнання у процесі виготовлення бетонних виробів

Вібростол - це незамінне обладнання у виготовленні різних бетонних виробів. Робота на приладі ведеться методом вібролиття. Важливо правильно підбирати обладнання з огляду на низку факторів.

Конструкція та особливості

Конструкція вібростола представлена рухомим вібраційним столом. На ньому надійно закріплено дебаланс. Це спеціальний двигун. За рахунок вагань вдається запустити вібростіл. Також є панель управління для коректного використання, контролю за досягненнями параметрів.

Кожен із елементів незмінно виконаний із сталевого сплаву. Такий матеріал підібраний невипадково, а підвищення протистояння значним вібраціям під час проведення виробничих робіт із виробами з бетону.

Суть дії у повільному осіданні та ущільненні матеріалу через вібровплив обладнання. Це дозволяє підвищити однорідність та стійкість до зовнішніх навантажень матеріалу.


Сфера використання

Переважно вібростіл використовується для створення бетонних виробів. Також можуть проводитись різні декоративні елементи, формувальні та розпалубні пристрої, спеціальні форми для лиття.

Найчастіше обладнання використовують для таких цілей:

 • утрамбовування цементу;
 • виробництво тротуарної плитки фігурного типу;
 • трамбування сумішей, виготовлених з асфальтобетону, і вони можуть бути як крупнозернистою, так і дрібнозернистою фракції;
 • виконання випробувань різного характеру;
 • створення будівельних блоків, основа яких – пінобетон;
 • виробництво підвіконь, європарканів, пам'ятників.

Переваги і недоліки

З'ясуємо, які у вібростолу плюси та мінуси. Переваг чимало:

 • можливість виготовлення виробів і масивного та мініатюрного вигляду;
 • однаково хороша обробка сумішей у формах із будь-якими габаритами за рахунок рівномірного коливання поверхні;
 • висока надійність;
 • довговічність використання;
 • функціональність.

Рекомендації щодо вибору

Важливо розібратися, як правильно підібрати вібростіл. Потрібно звертати увагу на багато факторів. Перший – важливо визначитись з видом обладнання.

Основна класифікація залежить від типу двигуна.

 1. Гідравлічний. Він відрізняється амплітудою вібрування, що поступово наростає. В основі конструкції лежить безпружинні системи. Таке обладнання актуальне для виробництва важких елементів, вага яких складає 500 кг та більше.
 2. Електричний. Характеристики вібростолу для тротуарної плитки такого плану визначаються наявністю рухомої стільниці із пружинами, яка доповнена трансформатором та вібратором динамічного типу. Устаткування актуально на будь-яких виробництвах та підприємствах.

Щоб вібростоли купити, Необхідно також звернути увагу до виробників. Бажано віддавати перевагу перевіреним брендам, що надають гарантію на свою продукцію. Також враховуйте габарити моделі.

Додатково у нашому інтернет-магазині «Будтехнік» можна верстати для шлакоблоку купити, необхідні матеріали та інше обладнання. За наявності запитань звертайтесь до консультантів.

05.11.2021

Коментарі 0