Типи верстатів для виготовлення шлакоблоків - поради при виборі

Сьогодні багато будівельників виробляють багато техніки для роботи самостійно, і шлакоблок тому не виняток. Всі компоненти, які потрібні для виробництва шлакоблоку коштують досить дешево, тоді як готові позиції можуть мати завищену вартість. Але для виробництва шлакоблоку потрібний верстат. У цій статті ви знайдете секрети виробничого обладнання, а саме поговоримо про верстати для шлакоблоків (їх типи), особливості використання верстата для шлакоблоку, і виявимо плюси та мінуси застосування пристрою для шлакоблоків.


Верстати для виробництва шлакоблоків

Пристрій верстата для виготовлення шлакоблоків залежить від типу, який ви оберете. Варто уточнити, що шлакоблок на сьогоднішній день один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Він використовується майже в кожному рядку, а замінити його майже нема чим. Цей матеріал виготовляється шляхом вібропресування. Використовуючи шлакоблоки, можна спорудити сараї, гаражі, лазні, будинки та інші об'єкти.

На ринку ви можете зустріти кілька різновидів верстатів. Перший тип верстата – спрощений. При використанні такого типу (потрібно врахувати, що він не видає жодних вібрацій) потрібно зібрати форму блоку, обробити спеціальною рідиною або маслом, залити готову суміш і дати їй висохнути на кілька годин (зазвичай до 5 годин). Після цього потрібно акуратно вийняти блоки та дати їм ще час підсохнути. Важливо, щоб місце зберігання виробу було сухим, щоб не зіпсувати характеристики виробу. Тут ще необхідне підйомне пристосування, яке допоможе вилучити виріб із форми та перенести до приміщення для зберігання.

Другий тип верстата – це модернізований. Його часто використовують при масштабних роботах або на потоці. Він має складнішу конструкцію, оснащений вібраційним механізмом, який представлений електричним двигуном. Розміри верстата для виготовлення шлакоблоків повністю залежать від їхньої потужності. Вібрації ущільнюють газобетонний масив, причому рівномірно розподіляючи склад по всій формі. Також все повітря, а також зайва рідина виходить зі складу, за рахунок чого відбувається ущільнення. Таким чином питома вага та міцність шлакобетону зростає, що робить його надійнішим.

На ринку можуть бути представлені металеві або дерев'яні розбірні конструкції. Вони мають досить просту конструкцію, тому їх можна зробити самостійно. Ви можете самостійно вибрати розмір конструкції, підігнати під той формат, з яким вам буде зручно працювати.

Все ж таки експерти рекомендують використовувати віброверстати, які здатні дати дійсно якісний готовий продукт, оскільки вони в свою чергу будуть довговічні і матиме правильне орієнтування.

Більше інформації про верстати для виготовлення шлакоблоку або розчиномішалки ви можете знайти у нашому онлайн магазині.

Практичні рекомендації для виготовлення шлакоблоків

Якщо вам потрібні міцні шлакоблоки, тоді потрібно вибрати якісний цемент. Якщо у складі замість дрібних гранул використовувати просіяний пісок, то тоді міцність буде набагато вищою. Якщо ви хочете заощадити на матеріалах, то можна використовувати тандем цементу та винищити у співвідношенні 3 до 1.

05.02.2022

Коментарі 0