Віброрейка електрична чи бензинова – яку вибрати?

Щоб зрозуміти, що краще електрична або бензинова віброрейка, необхідно розібратися в їх конструкції. Ці інструменти призначені для отримання рівної та якісної стяжки на горизонтальних поверхнях. Додатково вони ущільнюють бетон, щоб унеможливити його руйнування.

Принцип роботи віброрейки в залежності від її виду

Пристрій віброрейки передбачає наявність спеціального приводу, який кріпиться до основи та отримує можливість для подачі вібрації на основу, що розгладжує.

На ринку представлено два варіанти інструменту:

  • з електричним приводом;
  • із бензиновим приводом.

Вони різняться не тільки за видом двигуна, але й за варіантом використання, вагою та розміром. За рахунок того, що привід створює вібраційний вплив та подає його на робочу частину рейки, коливання можуть впливати на бетон.

Цей процес запускає рух твердих частинок у суміші, які ущільнюються між собою і витісняють повітря з структури. За рахунок цього можна досягти не тільки гладкої поверхні бетону, але і отримати можливість виключення надалі тріщин та крихкості покриття. Якщо потрібна віброрейка, потрібно зрозуміти, яку вибрати на основі її характеристик та призначення.


Які позитивні та негативні сторони має віброрейка

Віброрейка має свої плюси та мінуси залежно від її конструкції. На це варто звернути увагу, щоб зрозуміти, яка версія буде кращою для проведення робіт.

Електричний варіант має меншу вагу і повністю залежить від наявності джерела живлення. Вона працює від мережі в 220 Вольт. Тому можна використовувати стандартний варіант розетки або підключити до генератора. Невелика маса конструкції та компактні габарити. Дозволяють активно її застосовувати для робіт усередині приміщень. Перевагою цієї конструкції є низький рівень шуму та відсутність виділення шкідливих газів.

Бензиновий варіант має великі габарити та вагу за рахунок встановлення на ньому двотактного двигуна великого розміру. До тому ж він менш маневрений. Перевагою цього пристрою є його автономність. Воно не залежить від джерела харчування та його застосовують лише для вуличних робіт. Це пов'язано з тим, що при роботі двигуна бензин спалюється, та виділяються продукти горіння. Також роботу на вулиці з цією технікою передбачено через наявність високого рівня шуму, що видається.

Така різноманітність забезпечує підбір продукції залежно від роботи, що проводиться. Обидва варіанти мають рівноцінне значення. Для стандартних домашніх робіт достатньо електричної версії. Якщо процедури будуть проводитися на великих площах у вигляді ангару або вуличних майданчиків, то в цьому випадку виграє бензиновий варіант.

У нашому магазині «Будпром» можна купити віброрейки за привабливою ціною. Їх вибір здійснюватиметься залежно від робіт, що проводяться. Додатково ми пропонуємо покупцям ознайомитися з таким виробом, як форми для європарканів зі склопластику, які допоможуть створити стильну та надійну огорожу.

05.11.2021

Коментарі 0