Як продовжити термін експлуатації вібростолу для виготовлення бетонних виробів

Вібростол для виготовлення бетонних виробів є важливим обладнанням, без якого отримати якісний кінцевий результат практично неможливо. Адже завдяки вібростолу відбувається процес твердіння суміші. Звичайно, так чи інакше вібростол з роками псується як будь-яке інше обладнання. Однак, якщо дотримуватися деяких правил, то можна продовжити термін служби столу. У цій статті поговоримо про особливості використання вібростолу, плюси та мінуси вібростолу та сам пристрій вібростолу.

Експлуатація вібростолу

При технології вібролиття бетонного виробу ніяк не можна обійтися без вібростолу. Це рівна поверхня, що дозволяє утрамбувати бетонну суміш. Все повітря при цьому повністю виходить зі складу, структура стає менш пористою та міцною. Вібрації, що подаються від вібродвигуна, є основним джерелом, що дозволяє рівномірно розподілити суміш формою.

Розмір вібростолу прямо впливає на широту асортименту. Зазвичай висота бетонного виробу може досягати 85 см. Якщо у вас стоїть завдання зробити тротуарну плитку, тоді вам буде легше через невелику висоту готового виробу. Важливо правильно розрахувати склад суміші, з якої робитимуться майбутні вироби. Багато сучасних вібростолів оснащені автоматичним запуском і вимкненням, тобто як тільки датчик покаже, що є перевантаження столу, система автоматично вимикається. Перевіряйте, щоб вібродвигун був розбалансований.


Як продовжити термін служби вібростолу

Для того, щоб вібростол прослужив вам довго потрібно слідувати простим правилам. Перше, і найголовніше, це регулярно проводити технічний огляд обладнання. Так ви зможете рано виявити якийсь дефект та ліквідувати його. Якщо ви часто використовуєте вібростол для виготовлення бетонних виробів, тоді рекомендується очищати його після кожного використання. А також підтягувати різьбові з'єднання, адже вони можуть послаблюватися при постійному тиску з боку вібрацій.

Ну і звичайно дбайливе відношення також відіграють важливу роль у терміні служби вібростолу для виготовлення бетонних сумішей. Коли кладеться форма на вібростол (незалежно від тяжкості бетонної суміші у формі) класти на вібростол потрібно акуратно, щоб не утворилися жодні дефекти, подряпини та вм'ятини. Такі моменти дуже важливо контролювати, щоб вчасно зреагувати та вирішити проблему.

Зберігати вібростол слід у сухому місці, де низька вологість.

Головна перевага вібростолу – він абсолютно безпечний для довкілля. Тому, якщо ви розумієте, що ваш вібростол вже не підлягає реставрації, ви можете спокійно його утилізувати. Усі матеріали, які використовуються для створення столу, можуть бути перероблені.

Якщо ви хочете дізнатися яка на вібростол ціна, ви можете зайти в каталог і знайти потрібні варіанти. Або ж дізнатися у наших менеджерів всю цікаву інформацію - наприклад, які зараз на будівельне обладнання ціни.

01.02.2022

Коментарі 0